Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Motorina euro 5 cu scutire directa de acciza
- Număr anunț
- DA21220520
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI RO8925703)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.150 RON
- Valoare finală
- 3.150 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 08:45
- Data finalizării
- 19.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.