Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERIE NICO PT CADA/DUS, CROM (CU FURTUN SI TELEFON DUS)
- Număr anunț
- DA21242351
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 794,20 RON
- Valoare atribuită
- 794,20 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 16:36
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 16:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
794,20 RON
din 794,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro