Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANOPERA PIETRUIRE DRUMURI CU UTILAJE CU OPERATOR

Număr anunț
DA21231903
Autoritate contractantă
COMUNA BERGHIN (CUI 4562257)
Furnizor / câștigător
TODOR EXCAVATING SRL (CUI 18729224)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.500 RON
Valoare atribuită
31.500 RON
Data publicării
18.09.2018 08:17
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.500 RON

din 31.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.