Ofertă refuzată Cumpărare directă

Saltea din spuma cu husa impermeabila 200x90x15cm

Număr anunț
DA21224340
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare finală
13.200 RON
Data publicării
17.09.2018 11:22
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.