Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii gazduire web si servicii intretinere,office 365

Număr anunț
DA21244367
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN DE ETNOGRAFIE SI AL REGIMENTULUI DE GRANITA CARANSEBES (CUI 3228322)
Furnizor / câștigător
CS - GEMINI INFOGHID SRL (CUI RO16913777)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.144 RON
Valoare atribuită
1.144 RON
Data publicării
19.09.2018 09:31
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.144 RON

din 1.144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.