Ofertă acceptată Cumpărare directă

Faina alba 000

Număr anunț
DA21236993
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL AMARASTII DE JOS (CUI 15997435)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15612150-7 · Faina de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,60 RON
Valoare atribuită
29,60 RON
Data publicării
18.09.2018 12:09
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,60 RON

din 29,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.