Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,0% sub estimat

alimente

Număr anunț
DA21246375
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,90 RON
Valoare atribuită
423,22 RON 8,0% sub estimat
Data publicării
19.09.2018 10:50
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,22 RON

din 459,90 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 36,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.