Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub bactericid UV-C de rezerva pentru lampile LBA 55W
- Număr anunț
- DA21245961
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228 RON
- Valoare atribuită
- 228 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 10:36
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228 RON
din 228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro