Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANDWICH-MAKER-CAMINE STUDENTESTI NR.4 SI NR.7

Număr anunț
DA21241279
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
15811511-1 · Sendvisuri preparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,48 RON
Valoare atribuită
1.344,48 RON
Data publicării
18.09.2018 15:17
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,48 RON

din 1.344,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.