Ofertă refuzată Cumpărare directă

Preparate pe baza de carne (Rev.2),Pachete de alimente (Rev.2)

Număr anunț
DA21233457
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.238,11 RON
Valoare finală
2.238,11 RON
Data publicării
18.09.2018 09:44
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.