Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carne

Număr anunț
DA21200191
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit 14 Mai Satu Mare (CUI 4038695)
Furnizor / câștigător
ZOLIHUSI & ADAM SRL (CUI RO15698220)
Cod CPV
15119000-5 · Diverse tipuri de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354,24 RON
Valoare finală
354,24 RON
Data publicării
13.09.2018 09:40
Data finalizării
19.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.