Ofertă acceptată Cumpărare directă

Centrala termica pentru incalzire apa calda menajera (inclusiv montare si accesorii) la Gradinite

Număr anunț
DA21233740
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
MIRAL INSTAL COMPANY SRL (CUI RO15198012)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.400,94 RON
Valoare atribuită
90.400,94 RON
Data publicării
18.09.2018 09:55
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.400,94 RON

din 90.400,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.