Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 15842310-8 Bomboane

Număr anunț
DA21240027
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
Furnizor / câștigător
FIDES EXPRESS SRL (CUI RO28265440)
Cod CPV
15842310-8 · Bomboane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69 RON
Valoare atribuită
69 RON
Data publicării
18.09.2018 14:19
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69 RON

din 69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.