Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie electrice ( corp neon, tub neon, cablu, izoler, diblu+surub, cordon cablu, morsete )

Număr anunț
DA21250876
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COTESTI (CUI 26803216)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.251,57 RON
Valoare atribuită
1.251,57 RON
Data publicării
19.09.2018 13:30
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.251,57 RON

din 1.251,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.