Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASIG. RCA 12 LUNI SOC. ASIROM MICROBUZ OPEL MOVANO-CIBRO
- Număr anunț
- DA21243951
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Molnár Józsiás Tg. Secuiesc (CUI 17102447)
- Furnizor / câștigător
- STAR BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15337595)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.216 RON
- Valoare atribuită
- 1.216 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 09:11
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.216 RON
din 1.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro