Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese schimb taietor 80977

Număr anunț
DA21243214
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PROTEHNICA SRL (CUI RO8912568)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.206,04 RON
Valoare atribuită
5.206,04 RON
Data publicării
19.09.2018 08:30
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.206,04 RON

din 5.206,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.