Ofertă acceptată Cumpărare directă

RACORDURI

Număr anunț
DA21241405
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI CAIUS IACOB ARAD (CUI 3519240)
Furnizor / câștigător
POLTERGEIST SRL (CUI 11152462)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.024,20 RON
Valoare atribuită
1.024,20 RON
Data publicării
18.09.2018 15:22
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.024,20 RON

din 1.024,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.