Acasă · Licitații
· Servicii de instalare de computere si de echipament de procesare a informatiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de instalare de computere si de echipament de procesare a informatiilor
- Număr anunț
- DA21239986
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Antos János, Reci (CUI 13647883)
- Furnizor / câștigător
- CSABACOMPUTER SRL (CUI RO19145800)
- Cod CPV
- 51610000-1 · Servicii de instalare de computere si de echipament de procesare a informatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,33 RON
- Valoare atribuită
- 840,33 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 14:17
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,33 RON
din 840,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro