Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET materiale electrice conform anunt ADV 1030190

Număr anunț
DA21239441
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.753,16 RON
Valoare atribuită
2.753,16 RON
Data publicării
18.09.2018 13:54
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.753,16 RON

din 2.753,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.