Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inspectie si testare tehnica
- Număr anunț
- DA21231893
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PÂRTESTII DE SUS (CUI 14110550)
- Furnizor / câștigător
- EXPRO-TURISM-CONSTRUCTII SRL (CUI RO5526210)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.467,65 RON
- Valoare atribuită
- 7.467,65 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 08:16
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.467,65 RON
din 7.467,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro