Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medalie E572 gravat pe o fata cu snur tricolor

Număr anunț
DA21222363
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET PRAHOVA (CUI 2844812)
Furnizor / câștigător
COPYDEPO SRL (CUI 14572967)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,80 RON
Valoare atribuită
226,80 RON
Data publicării
17.09.2018 10:12
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,80 RON

din 226,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.