Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid cu pompita 500 ml

Număr anunț
DA21237633
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,80 RON
Valoare atribuită
262,80 RON
Data publicării
18.09.2018 12:37
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,80 RON

din 262,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.