Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE PAPETARIE

Număr anunț
DA21242728
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.695,42 RON
Valoare atribuită
2.695,42 RON
Data publicării
18.09.2018 21:08
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.695,42 RON

din 2.695,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.