Ofertă acceptată Cumpărare directă

BORDEROU DESFASURATOR INCASARI-1 , LEGITIMATII HANDICAP-5 ,DOSAR PLIC-50 , DOSAR SINA-100

Număr anunț
DA21240530
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192500-6 · Folii transparente pentru retroproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,43 RON
Valoare atribuită
127,43 RON
Data publicării
18.09.2018 14:41
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,43 RON

din 127,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.