Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie si carton tratate
- Număr anunț
- DA21239565
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,43 RON
- Valoare atribuită
- 487,43 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:59
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
487,43 RON
din 487,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro