Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton dublu cretat mat 250g/70x100cm

Număr anunț
DA21224890
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
GLASS-CO INDUSTRIES SRL (CUI RO6005775)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,72 RON
Valoare atribuită
138,72 RON
Data publicării
17.09.2018 11:43
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,72 RON

din 138,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.