Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice 44199

Număr anunț
DA21240890
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
PRISMA TECH SRL (CUI 15850492)
Cod CPV
31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.115,07 RON
Valoare atribuită
4.115,07 RON
Data publicării
18.09.2018 14:58
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.115,07 RON

din 4.115,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.