Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie hipoclorit de sodiu pentru statia de epurare
- Număr anunț
- DA21240256
- Autoritate contractantă
- COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOCHIM SRL (CUI RO5020688)
- Cod CPV
- 24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 14:29
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro