Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti

Număr anunț
DA21241884
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara "Eugen Todoran" Timisoara (CUI 4250875)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI RO27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
696,93 RON
Valoare atribuită
696,93 RON
Data publicării
18.09.2018 15:48
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

696,93 RON

din 696,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.