Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROPOMPA INOX Q30 si ELECTROPOMPA INOX Q100

Număr anunț
DA21242088
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
ANIELO & MARIO CO SRL (CUI RO17172051)
Cod CPV
42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.244 RON
Valoare atribuită
42.244 RON
Data publicării
18.09.2018 16:03
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.244 RON

din 42.244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.