Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,9% sub estimat
Produse curatenie
- Număr anunț
- DA21244312
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,38 RON
- Valoare atribuită
- 197,33 RON 10,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 09:28
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
197,33 RON
din 221,38 RON estimat
10,9%
Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 24,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.