Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)

Număr anunț
DA21244394
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA NAȚIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 335 (CUI RO4278663)
Furnizor / câștigător
INSTAL RODIS SRL (CUI RO22718916)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.576,56 RON
Valoare atribuită
3.576,56 RON
Data publicării
19.09.2018 09:32
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.576,56 RON

din 3.576,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.