Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATAT

Număr anunț
DA21241333
Autoritate contractantă
Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.137,14 RON
Valoare atribuită
2.137,14 RON
Data publicării
18.09.2018 15:19
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 20:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.137,14 RON

din 2.137,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.