Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Jante tablă Dacia Lodgy, J 6 x 15, ET 40, 4 x 100.
- Număr anunț
- DA21239079
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,32 RON
- Valoare atribuită
- 319,32 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:41
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 07:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,32 RON
din 319,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro