Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie uleiuri autospeciala
- Număr anunț
- DA21222162
- Autoritate contractantă
- ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
- Furnizor / câștigător
- PROTAGONIST PRODEX SRL (CUI RO8317790)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,59 RON
- Valoare atribuită
- 588,23 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 10:04
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,23 RON
din 588,59 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.