Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE IMPRIMANTA,LAPTOP

Număr anunț
DA21248170
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOSANI (CUI 29094070)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,84 RON
Valoare atribuită
386,84 RON
Data publicării
19.09.2018 11:51
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,84 RON

din 386,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.