Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER HP CE505X P2055D P2055DN ORIGINAL OEM 6500pag hpce505x oferta CE505X 05X HP 505
- Număr anunț
- DA21245922
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.785 RON
- Valoare atribuită
- 4.785 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 10:35
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.785 RON
din 4.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro