Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TONER CANON MF 5940, MF 411DW, MF 416 DW
- Număr anunț
- DA21236792
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI RO10330448)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare finală
- 1.260 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 12:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.