Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 28,1% sub estimat
HDD extern WD Elements Portable, 2TB, 2.5", USB 3.0, Black
- Număr anunț
- DA21245446
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,35 RON
- Valoare atribuită
- 289,90 RON 28,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 10:16
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
289,90 RON
din 403,35 RON estimat
28,1%
Adjudecat la 71,9% din estimat · economie 113,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.