Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Adaptor Powerline TP-Link TL-PA8010PKIT AV1300, priza AC [TL-PA8010PKIT]

Număr anunț
DA21242713
Autoritate contractantă
Comuna Sic (CUI 4617689)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,26 RON
Valoare atribuită
351,26 RON
Data publicării
18.09.2018 20:42
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,26 RON

din 351,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.