Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Multifunctionala Laser jet SAMSUNG Smart Xpress M2675F M 2675F Print Scan Copy Fax ADF

Număr anunț
DA21241718
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,81 RON
Valoare atribuită
595,81 RON
Data publicării
18.09.2018 15:38
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,81 RON

din 595,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.