Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii interioare birouri
- Număr anunț
- DA21239318
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
- Furnizor / câștigător
- GENESIS TOTAL PROIECT SRL (CUI 21606582)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.337,35 RON
- Valoare atribuită
- 5.337,35 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:49
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.337,35 RON
din 5.337,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro