Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii interioare birouri.

Număr anunț
DA21238808
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
Furnizor / câștigător
GENESIS TOTAL PROIECT SRL (CUI 21606582)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.686,63 RON
Valoare atribuită
6.686,63 RON
Data publicării
18.09.2018 13:29
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.686,63 RON

din 6.686,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.