Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOR 1.6KW/380/4 CU FISE DE LEGATURA
- Număr anunț
- DA21243172
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.890,58 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 08:26
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.890,58 RON
din 1.890,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro