Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saltea antiescara Effect 2500 F cu compresor
- Număr anunț
- DA21239849
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210 RON
- Valoare atribuită
- 1.210 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 14:12
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.210 RON
din 1.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro