Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE, CONSUMABILE, PIESE SI ALTE ACCESORII

Număr anunț
DA21235680
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST BALADELE DELTEI (CUI 37312362)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455,24 RON
Valoare atribuită
455,24 RON
Data publicării
18.09.2018 11:13
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

455,24 RON

din 455,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.