Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE SERINGA / ACE RECOLTARE dimensiuni: G18
- Număr anunț
- DA21248554
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5 RON
- Valoare atribuită
- 5 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 12:05
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5 RON
din 5 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro