Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare drum Sandu Dabica, in comuna Vicovu de jos, Jud. Suceava - servicii de proiectare
- Număr anunț
- DA21247310
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
- Furnizor / câștigător
- VALURO PROIECT S.R.L. (CUI 36342462)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.500 RON
- Valoare atribuită
- 27.500 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 11:23
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.500 RON
din 27.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro