Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB TERMOCONTRACTIBIL ZSR SET 4-6
- Număr anunț
- DA21245167
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 44322300-6 · Invelitoare pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,50 RON
- Valoare atribuită
- 244,50 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 10:04
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,50 RON
din 244,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro