Ofertă acceptată Cumpărare directă

modernizare drum forestier km 0 + 110 - 0+2000

Număr anunț
DA21242732
Autoritate contractantă
Comuna Caineni (CUI 2541681)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare atribuită
29.000 RON
Data publicării
18.09.2018 21:19
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 21:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.000 RON

din 29.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.